zadzwoń: +48 579 981 433• napisz: ewaklimek@mp.pl

BRAK RÓWNOWAGI W ŻYCIU

Nie jesteś zadowolony ze swojego status quo. Twoje życie utknęło w martwym punkcie. Jesteś sfrustrowany. Wszyscy inni idą naprzód, a ty patrzysz i zastanawiasz się: „dlaczego nie ja?”. Chcesz czuć się zdrowo i szczęśliwie, znaleźć swoją bratnią duszę, mieć inspirującą pracę, mieć swobodę poznawania innych osób. Ale jak to się może stać, jeśli nie wiesz od czego zacząć? Albo nie wierzysz że mogłoby ci się to kiedykolwiek udać?
Lub z kolei, jesteś osoba aktywną, otoczoną znajomymi, rodziną, masz liczne plany, dbasz o swoje zdrowie, biegasz, zdrowo się odżywiasz, w pracy sobie radzisz ale… odczuwasz jakieś napięcie, chwilami pustkę. Ciągle czujesz jakiś niedosyt, to ciągle nie to… ciągle szukasz, łapiesz się kolejnych zadań, spotkań.. ale ta pustka ciągle wraca.
Poprowadzę cię przez proces w którym możesz zidentyfikować to, co ważne dla ciebie, poznasz wewnętrzne przeszkody i znajdziesz siłę do ich pokonania.. Rozpoznasz zasoby których potrzebujesz, aby zbudować twoje życie. Pomogę ci odkrywać twoją prawdziwą tożsamość, abyś mógł żyć autentycznie.